a

Oğlu Selim’i kucağına alan Bengü’den yeni paylaşım

Bengü, 2018’de iş insanı Selim Selimoğlu ile nikâh masasına oturmuştu. Ağustos 2019’da kızları Zeynep’i kucağına alan şarkıcı, önceki gün oğlu Selim’i dünyaya getirdi.

Koşuyolu Acıbadem Hastanesi’nde gerçekleşen doğumda 3 kilo 760 gr ağırlığında ve 53 cm boyunda doğan Selim’i kucağına alan Bengü, gazetecilerin sorularını yanıtlamıştı.

“ŞU AN KISKANÇLIK YAPMADI” 
Bengü, “Çok kolay bir doğum oldu. Şükürler olsun sağlıklı doğum oldu. Zeynep kardeşini öptü, kokladı. Tam algılayamıyor ama biraz farkında. Şu an bir kıskançlık yapmadı ama sonrasında her çocuk gibi anne babayı paylaşırken yapabilir” demişti.

Ünlü şarkıcı, “Bundan sonrası bizde artık. İkisine de aynı sevgiyi, hatta Zeynep’e biraz daha fazla ilgiyi göstereceğiz” sözleriyle, duygularını dile getirmişti.

“CENNETİ İZLERSİN”
Bengü bugün de oğlu kucağındayken çekilen bir fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu. Ünlü isim, anne-oğul pozuna; “Önce kokusu gelir cennetin, sonra derin bir nefes alıp kapatırsın gözlerini. Ve Cenneti izlersin” notunu düştü.

MUTLU AİLE POZU
Çiçeği burnunda annenin pozuna binlerce beğeni ve yorum geldi. Öte yandan ünlü şarkıcı, doğumdan bir gün sonra da eşi, kızı Zeynep ve oğlu Selim ile çekilen mutlu aile pozlarını “Dördümüz” notuyla takipçileriyle paylaşmıştı.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

HIZLI YORUM YAP