a

Sizi artık hissetmiyorum

Yaşadığı renkli hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ayrıldığı haberleriyle magazin gündemine gelmişti.

31 yaşındaki fenomenin, Meedo’yu terk ederek, sekiz yaşındaki kızı Melisa ile beraber eski eşi Acun Ilıcalı’nın Miami’deki evine yerleştiği iddia edilmişti.

Sosyal medyanın en aktif isimlerinden olan Subaşı, paylaştığı fotoğraflarla takipçilerine, “Sizi artık hissetmiyorum” dedi. İşte Şeyma’nın dikkat çeken itiraf notu:

“Giyindiğimizde hepimiz Instagram’da foto paylaşmasını severiz. Ve çoğumuz bu tür postları da görmeyi bekliyor/umuyor. Ama artık giyinip foto çektirmek için acele etmek istemiyorum…”

“Neden olduğunu merak ediyorum. Bunu yapmaya tekrar başlamam gerektiğini düşünüyor musun? Instagram dünyası – influencer dünyası… Artık sizi hissetmiyorum. Herkes aynı.”

“RUHUNUZ GERÇEKTEN ÖZGÜR MÜ?”

Subaşı, geçtiğimiz günlerde havuz kenarında siyah bikinisiyle, üstsüz pozuna, “Ruhunuzun özgür olduğundan gerçekten emin misiniz?” notunu düşmüştü.

Subaşı, “Gerçekten emin misin? Annene ya da kocana sormadan bir yere gitmek istemiyorsun. Bu özgür olmakla ilgili değil, bağımsız olmakla ve herkesin zaten bağımsız doğmasıyla ilgili. İzin istemek, onlara saygınızı göstermekle ilgilidir” ifadelerini kullanmıştı.

Sosyal medya fenomeni bir diğer paylaşımına ise “Duygularınızı bilinçli olarak kontrol edin. Yanlış ya doğru yaptığınızı düşünmeyin. Çünkü yaptığınız şey size doğru gelebilir ama başkalarına yanlış gelebilir” mesajını yazmıştı.

“DÜĞÜNÜ ÖNCE IBIZA’DA DÜŞÜNÜYORUZ”

Şeyma Subaşı, YouTube sayfasından geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamayla çok konuşulmuştu. Fenomen, düğünle ilgili şu ifadelere yer vermişti:

“Düğünü önce Ibiza’da yapmayı düşünüyoruz. Ancak çok fazla acele etmemek için iptal etme kararı aldık. Mohammed Elsaloussi bana, “Sana öyle bir düğün yapacağım ki bir sene boyunca dünyadaki herkes bizim düğünümüzü konuşacak’ diyor, o yüzden heyecanlıyım.”

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

HIZLI YORUM YAP