a

Cansu Dere ile Nur Fettahoğlu’ndan ‘Meryem Uzerli’ sorusuna yanıt!

Cansu Dere, yakın arkadaşları Selma Ergeç ve Nur Fettahoğlu’yla önceki akşam Etiler Da Mario’da bir araya geldi. Selma Ergeç’in doğum günü kutlaması için bir araya geldikleri zannedilen gurup çıkış kapısında duruma açıklık getirdi.

BİR ARAYA GELDİLER

Keyifli anlarını sosyal medya hesaplarından da paylaşan Cansu Dere, Nur Fettahoğlu ve Selma Ergeç, muhabirlere; doğum günlerinin birbirlerine çok yakın olması sebebiyle pasta kestiklerini söyledi.

ESRA ERON DA KATILDI

Birbirlerine doğum günü hediyelerini veren yakın arkadaş grubuna gecenin sonunda sunucu Esra Eron da katıldı.

“BERKAY’LA HER ŞEY YOLUNDA”

Çıkış kapısında soruları yanıtlayan Dere’ye “Sadakatsiz” e dahil olan Berkay Ateş, sorulunca Dere, ”Biz daha öncede Berkay’la çalışmıştık, her şey yolunda” diye konuştu.

‘MUHTEŞEM YÜZYIL’DAKİ KRİZ SORUSUNA YANIT

“Muhteşem Yüzyıl” da birlikte rol alan Cansu Dere ve Nur Fettahoğlu’na yapımcı Timur Savcı’nın diziyi bırakıp Almanya’ya dönen Meryem Uzerli’yle alakalı yaptığı açıklamalar soruldu.

DERE’DEN SAVCI’YA DESTEK

Diziye ‘Firuze’ karakteriyle konuk olan Cansu Dere, konuyla ilgili; ”Biz Timur Savcı’yla yeni karşılaştık, ne demişse doğru söylemiştir” diye konuştu.

O sırada Dere, ‘Meryem Uzerli’nin kaprisleri oluyor mu?’ sorusunu duyunca, ”Kimin? Ben çok misafirdim ‘Muhteşem Yüzyıl’a böyle bir yorum yapamam ama daha önce çalıştığım bir yapımcı Timur, çokta iyidir işinde, ne söylediğini bilemedim çünkü” dedi.

KONUŞMAK İSTEMEDİ

Aynı dizide ‘Mahidevran Sultan’ karakterine hayat veren Fettahoğlu ise Meryem Uzerli’yle alakalı, ”Ben bununla alakalı bir şey söylemeyeyim arkadaşlar, ikisini de çok seviyorum” şeklinde cevapladı.

NE OLMUŞTU?

Reyting rekorları kıran dizilerin yapımcısı Timur Savcı, birkaç gün önce katıldığı programda 2013 yılında ‘tükenmişlik sendromu’na yakalandığını söyleyerek ‘Muhteşem Yüzyıl’daki ‘Hürrem’ rolünü bırakıp Berlin’e dönen Meryem Uzerli hakkında konuştu.

Savcı, Meryem Uzerli’nin 2013 yılında “tükenmişlik sendromuyla” aniden diziyi bırakmasını tüm ekibe karşı saygısızlık, şımarıklık olduğunu düşündüğünü söyledi.

“GERİ DÖNÜŞÜ YOKTU”

Savcı, “Meryem’in diziyi bırakması bana da sürpriz oldu. Bu durumlarda seri katil soğukkanlılığım var. Meryem’in abisi araya girdi, başkaları araya girmeye çalıştı ama bitti dedim. Geri dönüşü yoktu artık” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

HIZLI YORUM YAP