a

Yağmur Sarıoğlu’nun altı milyon TL’lik oyuncağı!

Eski milli futbolcu Sabri Sarıoğlu’nun pilot eşi, üç çocuk annesi Yağmur Sarıoğlu, geçtiğimiz akşam Etiler’de bir restoran çıkışında objektiflere yansıdı.

Özel üretim olan sarı renkli, Ferrari marka arabasıyla ilk defa görüntülenen 33 yaşındaki ünlü pilot, bir anda tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Adrenalin ve hızı çok seven Yağmur Sarıoğlu’nun Etiler sokaklarında dolaştığı yaklaşık altı milyon TL’lik lüks aracı meraklı bakışların odak noktası oldu.

GARAJINDA LÜKS ARAÇLAR!

Evinin garajında adeta servet yatan Sarıoğlu Ailesi’nde; yeni araçlarının yanı sıra Mercedes GLS 350d marka cip, BMW İ8 marka spor elektrikli araba, Lamborghini Aventador marka lüks araçlar bulunuyor.

Yağmur Sarıoğlu’nun garajında ayrıca 2017 model Kawasaki Ninja 250R marka motosiklet ve Porsche Panamera marka bir spor araç da bulunuyor.

OĞLU İLE MOTOSİKLET TURUNDA

Geçtiğimiz aylarda Yağmur Sarıoğlu ile oğlu Sarp, motosiklet üzerinde tüm önlemleri almıştı. Kasklarını ve dizliklerini takmışlar, özel eldivenlerini giymeyi ihmal etmemişlerdi.

Bu anları takipçileriyle paylaşan Yağmur Sarıoğlu, gönderisine; “10 yıl önce bebek arabasında gezdirdiğim Sarp ile şimdi motosiklet turundayım” notunu düşmüştü.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

HIZLI YORUM YAP