a

Eda Ece-Buğrahan Tuncer çiftinden mutluluk pozları

Dokuz yıllık eşi Tuğçe Demirbilek’ten boşanmaya hazırlanan Danilo Zanna’nın, ‘Yasak Elma’ dizisinde ‘Yıldız karakterine hayat veren Eda Ece ile yakın arkadaş oldukları ve ikilinin sık sık görüştükleri iddia edilmişti.

EDA, HABERLERE İSYAN ETTİ

Hakkında çıkan haberlerin ardından oyuncu Eda Ece’den açıklama gelmişti. İtalyan şef ile 2016 yılında bir filmde rol aldıklarını belirten oyuncu, Twitter hesabı üzerinden şu ifadeleri kullanmıştı:

“2016 yılında beraber aynı filmde rol aldığım iş arkadaşım, gayet iyi bir insan olan Danilo’yu film seti bittiğinden beri hiç görmedim. Ortada gezen ‘sık sık görüşüyorlar’ haberlerini şikâyet ettim. Bir de tweet atayım. Şu yalan haberi işini ne olur yapmayın ya. Ne kadar gereksiz…”

“İNSANI MESLEĞİNDEN SOĞUTUYORLAR”

“İnsanı mesleğinden soğutuyorlar. Oyuncusun diye tanınıyorsun ünlüsün, bu yüzden her türlü yalan haber başına gelebilir! Sette sahne oynarken bir anda haberin çıkar… Sonra sen açıklama yapmak, avukata iletmek zorunda kalıyorsun işinin gücünün arasında.”

“DAVA AÇACAĞIM”

“Ayıp bu ya düpedüz, habercilik değil. Benim hakkımda yalan haber yapan her yere her zaman dava açacağım… Sosyal medya iyi ki var, bu çağda insanları kandırmak daha zor. Dünya değişiyor, gelişiyor, yalan haber işi umarım sona erer. İşinin iyisi, saygın kişi ve kuruluşlara böyle haberlere yer vermedikleri için teşekkür ediyorum.”

“BU HABERLER ÇOK AYIP”

Bunun ardından konuyla ilgili muhabirlerle de konuşan Ece, çıkan haberlere sitem etmişti. ”Benim zaten erkek arkadaşım var” diyen güzel oyuncu, “İnsanın erkek arkadaşı varken böyle haberler yapılması son derece ayıp. Ben Buğrahan’la beraberim. Ayrıldığımız haberleri doğru değil” ifadelerini kullanmıştı.

Eda Ece, sözlerine; “Danilo’yla 2016’da beraber ‘Görümce’ filminde rol aldık. Çok da sevdiğim bir rol arkadaşımdı, bir daha da görüşmedik. 2016’dan beri görmediğim birisiyle haber çıkıyor. Benim hiçbir suçum yok, Danilo’nun hiçbir şeyden haberi yok. Masa başı haberler gazeteciliğinde prestijini bozuyor bence. Hem kendisine zarar hem bize zarar ne gereği var” diye devam etmişti.

“O GERÇEĞİ EN İYİ BİLEN İNSAN”

Erkek arkadaşı Buğrahan Tuncer’in tepkisiyle ilgili soruyu da yanıtlayan Ece, ”O gerçeği en iyi bilen insan olduğu için ‘bu yalan haber işi keşke olmasaydı’ dedi” şeklinde konuşmuştu.

“GERÇEK HAYAT 2”

Tüm bu yaşananlarından sonra Eda Ece, 5.3 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından basketbolcu sevgilisiyle pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu.

Buğrahan Tuncer ile verdiği poza “Gerçek hayat 2” notunu düşen Ece’nin paylaşımına; kısa sürede 507 binden fazla beğeni aldı. İkilinin aşk dolu pozlarını gören İdil Fırat, Zeynep Sever Demirel, Yeliz Şar, Seda Sayan, Demet Akalın ve Danla Bilic ise yorum yaptı.

BUĞRAHAN KAYITSIZ KALAMADI

Sevgilisinin yayınladığı kareye karşılıksız kalmayan 28 yaşındaki Buğrahan Tuncer ise Eda Ece’nin paylaşımına kalp ve öpücük emojisi koydu.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

HIZLI YORUM YAP