a

Eski Fenerbahçeli yenge Gala Caldirola duyurdu! Emre Belözoğlu’nun çabası yetmedi

Eski Fenerbahçeli futbolcu Mauricio Isla ve Gala Caldirola çiftinden kötü haber geldi. Mauricio Isla Fenerbahçe’de oynadığı dönemde evliliği krize girmiş ve Gala Caldirola ile boşanma aşamasına gelmişti. Fenerbahçe’de o dönem Emre Belözoğlu çift ile yakından ilgilenmişti. Tecrübeli yıldızın takım arkadaşı Isla’nın bitme noktasına gelen evliliğinin kurtulmasında önemli rol oynadığı belirtilmişti.

DANS YARIŞMASINA KATILINCA KRİZ ÇIKT

Gala Caldirola, ülkesinde bir dans yarışmasına katılınca evlilik krize girmişti. Isla’nın Fenerbahçe’de oynadığı dönemde Caldirola’nın, kızını da alarak ülkesi Şili’de yayınlanan bir dans programına katılması Isla’yı bir hayli kızdırmıştı. Mauricio Isla’nın, eşi Gala Caldirola’dan boşanma noktasına geldiği ancak son anda vazgeçtiği ifade edilmişti.

KORANA PATLAK VERDİ

Kovid-19 salgını sebebiyle dans yarışması iptal edildi ve ikili arasındaki buzlar tesadüfen koronavirüs sayesinde erimişti. Caldirola, yaşananların üstüne Isla ile fotoğraflarını paylaşıp, “Aşk elimizde, onu bulmanın ne kadar zor olduğunu unutuyoruz” paylaşımında bulunmuştu. Caldirola, bu gelişmelerin ardından Şili’den İstanbul’a dönmek istedi ancak koronavirüs sebebiyle uçuş yasağına takılınca devreye Emre Belözoğlu girdi.

EMRE GEREKLİ İZİNLERİ ALDI

Kızı ile İstanbul’a getirilip, öğrenci yurdunda karantinada kaldı. Belözoğlu, Isla’nın da ailesiyle birlikte karantinaya girmesi için izin aldı. Karantina hayatı Isla ve Gala’nın evliliğini de tamir etti.

AYRILIĞI AÇIKLADI

Tüm bunların ardından Fenerbahçe’den Falamengo’ya transfer olan Isla’nın eşi Gala ile ayrılığı ortaya çıktı. “Bir gün çift olarak birlikte bir yolculuğa çıkmaya karar verdiğimiz aynı aşkla, bugün hala sahip olduğumuz sevgiyi kaybetmeden ilişkimize bir mola vermeye karar verdik” diyerek ayrılığı duyurdu.

AYRILIĞIN NEDENİ KİŞİSEL SEBEP

Eski Fenerbahçeli yenge ayrılıkla ilgili olarak “Ayrılığın sebeplerinin kişisel olduğunu” belirtti.

‘KAVGA VEYA KIRGINLIK YOK’

Gala Caldirola, “Aramızda kavga veya kırgınlık için hiçbir sebep olmadığını açıklamak istiyorum. İkimiz de dürüst olmanın her zaman işleri yapmanın en iyi yolu olduğunu düşünüyoruz” dedi.

“BAĞLAYACAK BİR ŞEY YOKTU”

Gala Caldirola, Türkiye’den ayrıldığı için üzgün olmadığını söylemişti. “Türkiye’den ayrılmak benim için çok zor olmadı. Aslında kızımın doğduğu ve çok fazla sevgimin olduğu bir ülke olmasına rağmen, orada kendimi çok geliştiremedim ve çok fazla arkadaşım, herhangi bir işim olmadı. Beni ülkeye bağlayacak herhangi bir şey yoktu. O yüzden ayrılmak benim için zor olmadı, çok mutluyum.”

“BAKLAVAYI ÖZLEYECEĞİM”

“Değişiklikleri severim, sürekli aynı yerde kalmaktan hoşlanan bir insan değilim. Bizimle birlikte çalışan, bize yardımcı olan Apo’yu özleyeceğim. Onunla harika bir ilişkimiz vardı ve ailesi de beni çok seviyordu. Küçük kızımın doğumunu, büyümesini gördüler. Baklavayı da özleyeceğim, çok güzeldi.”

“EV HANIMLIĞI BANA GÖRE DEĞİL”

“3 yıl boyunca Türkiye’de yaşadığım en zor şey, bir işyerinde kendimi geliştirmek için bir yol aramak oldu ve hiç başarıya ulaşamadım. Aktif kalmayı seven bir insanım ve evde çok fazla zaman geçirdim. Anne olmayı, eş olmayı, ev işleri yapmayı seviyorum ancak ev hanımı olmak bana göre değil. Kendimi geliştiremedim.”

“EN GÜZEL ANIM OLDU”

“Türkiye’de annelik deneyimini yaşamak en güzel şeydi. Hamileliğimi yaşadım, yeni bir annenin tecrübesini gördüm. Bu benim yanıma aldığım en güzel anı oldu.”

LUZ ELİF ADINDA KIZLARI VAR

Mauricio Isla ve Gala Caldirola 2016’da ilişkilerine başladı. Isla’nın Fenerbahçe’de oyandığı dönemde Gala Caldirola 2018’de kızı Luz ELif’i dünyaya getirdi. Ertesi yıl İspanya’da dünya evine girdiler.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

HIZLI YORUM YAP