a

Serdar Ortaç bitmemiş albümü bile satmış!

Serdar Ortaç, koronavirüs pandemisi döneminde “Çok şarkı yaptım. Ben öldükten sonra çıkmasının bir anlamı yok. En az 500 tane şarkı kütüphanede bekliyor” açıklamasını yapmıştı.

51 yaşındaki popçu, hayranları yeni şarkılar beklerken eski parçalarını ünlü isimlerin seslendireceği bir albüm için aranjör Ozan Çolakoğlu ile anlaşmıştı.

‘Best Of Serdar’ adını taşıyacak albümde; aralarında Demet Akalın, Aleyna Tilki, Murat Boz, İrem Derici, Gülşen’in de bulunduğu 30’a yakın şarkıcı yer alıyor.

TELİF HAKKI 1 MİLYON TL!

Sık sık kumar alışkanlığıyla, bu nedenle kaybettiği paralarla ve borçlarıyla gündeme gelen Serdar Ortaç’ın, çözüm olarak dikkat çeken bir yöneteme başvurduğu öğrenildi.

Posta gazetesinin haberine göre; maddi olarak zor durumda kaldığı için tüm şarkılarının telif haklarını satan sanatçı, beş yıllık süre karşılığında 1 milyon TL almıştı.

“ÇALIŞMAK ZORUNDAYIM, ÇOK BORCUM VAR”

Geçtiğimiz günlerde Maslak’taki bir mekanda meslektaşı İzel ile sahne alan Serdar Ortaç, konser öncesinde yaptığı açıklamalarla adından söz ettirmişti.

Ünlü şarkıcı, “Evet, geçmişte çok büyük hatalar yaptım. Kumar beni bitirdi. Allah benim belamı versin çok pişmanım, artık parayı tutmaya çalışıyorum” demişti.

“Ne zaman emekli olacaksınız?” sorusuna, “Elimde olsa bugün emekli olurdum ama çalışmak zorundayım çünkü çok borcum var” cevabını veren Ortaç, toplam borcunu da açıklamıştı.

51 yaşındaki popçu, “10 milyon TL bankaya kredi borcum var. Eski eşim Chloe Loughnan’a 600 bin TL nafaka borcum var. Benim de aylık yaklaşık 500 bin TL harcamam var” ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak: Milliyet

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

HIZLI YORUM YAP