a

Cansu Dere yazdan kalma bir pozunu paylaştı

Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz’de sergilediği oyunculuğuyla büyük beğeni toplayan Cansu Dere, 2 milyonu aşkın takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaştığı mayolu pozuyla dikkatleri üzerine çekti.

Güzel oyuncunun yazdan kalma fotoğrafına, ”Muhteşem güzellik”, ”Ne kadar şahanesiniz”, “Burası neresi?” gibi yorumlar yapıldı.

BİR ARAYA GELDİLER

Cansu Dere, yakın arkadaşları Selma Ergeç ve Nur Fettahoğlu’yla önceki akşam Etiler Da Mario’da bir araya geldi. Selma Ergeç’in doğum günü kutlaması için bir araya geldikleri zannedilen grup çıkış kapısında duruma açıklık getirdi.

Keyifli anlarını sosyal medya hesaplarından da paylaşan Cansu Dere, Nur Fettahoğlu ve Selma Ergeç, muhabirlere; doğum günlerinin birbirlerine çok yakın olması sebebiyle pasta kestiklerini söyledi.

“BERKAY’LA HER ŞEY YOLUNDA”

Çıkış kapısında soruları yanıtlayan Dere’ye “Sadakatsiz” e dahil olan Berkay Ateş, sorulunca Dere, ”Biz daha öncede Berkay’la çalışmıştık, her şey yolunda” diye konuştu.

‘MUHTEŞEM YÜZYIL’DAKİ KRİZ SORUSUNA YANIT

“Muhteşem Yüzyıl” da birlikte rol alan Cansu Dere ve Nur Fettahoğlu’na yapımcı Timur Savcı’nın diziyi bırakıp Almanya’ya dönen Meryem Uzerli’yle alakalı yaptığı açıklamalar soruldu.

DERE’DEN SAVCI’YA DESTEK

Diziye ‘Firuze’ karakteriyle konuk olan Cansu Dere, konuyla ilgili; ”Biz Timur Savcı’yla yeni karşılaştık, ne demişse doğru söylemiştir” diye konuştu.

O sırada Dere, ‘Meryem Uzerli’nin kaprisleri oluyor mu?’ sorusunu duyunca, ”Kimin? Ben çok misafirdim ‘Muhteşem Yüzyıl’a böyle bir yorum yapamam ama daha önce çalıştığım bir yapımcı Timur, çok da iyidir işinde, ne söylediğini bilemedim çünkü” dedi.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

HIZLI YORUM YAP