DOLAR

17,9131$% 0.02

EURO

18,2474% -0.72

STERLİN

21,6400£% -0.86

GRAM ALTIN

1.022,09%-0,85

ÇEYREK ALTIN

1.671,00%-0,64

TAM ALTIN

6.664,00%-0,66

BİTCOİN

415556฿%0.19503

a

The Flash’i canlandıran Ezra Miller’a silah ve marihuana bulunan evde 3 çocuk barındırma suçlaması

2008’de ‘Afterschool’, 2012’de ‘We Need To Talk About Kevin’ filmleriyle adını duyuran, ‘Fantastic Beasts’ film serisinde Credence Barebone/Aurelius Dumbledore ve DC Evreni’nde The Flash karakterini canlandırarak şöhret olan Ezra Miller’ın 25 yaşındaki bir anne ile 3 çocuğunu güvenli olmayan koşullarda barındırdığı iddiasını Rolling Stone dergisi gündeme taşıdı.

Bir yaşındaki çocuğun bir mermiyi alıp ağzına soktuğuna dair tanıklık

Habere göre evdeki durumun güvenli olmadığına inandığı için kaygı duyanlar arasında çocukların babası da var. Rolling Stone’a konuşan kaynaklar, 29 yaşındaki aktörün Vermont’taki 39 hektarlık mülkte kenevir çiftliği işlettiğini, evde ortalıkta başıboş silahların olduğunu söyledi, içlerinden biri, bir yaşındaki çocuğun bir mermiyi alıp ağzına soktuğundan söz etti. Rolling Stone, evle ilgili bir videoda, oturma odasında etrafta en az sekiz saldırı silahı, tüfek ve tabanca görüldüğünü, bazı silahların doldurulmuş hayvan yığınına yaslanmış durduğunu yazdı.

Kaynaklar, evde uygun havalandırma sağlanmadan çocukların önünde sık sık yoğun şekilde esrar kullanıldığını da iddia etti.

Anneye göre çocukları şifalandıran bir sığınak

Ancak Rolling Stone’a konuşan çocukların annesi, “Şiddet uygulayıp istismar eden eski partnerimden uzakta üç küçük çocuğum için güvenli ortama sahip olmama yardım eden Ezra’nın çiftliği bizi şifalandıran bir sığınak oldu” dedi.

‘Silahlar çocukların asla girmediği bölümde’

Genç kadın, “Ateşli silahlara savunma amaçlı sahip olabilirler, ama evin çocukların asla girmediği bir bölümünde tutuyorlar. Ezra’nın sağladığı güvenlik ve bakım sayesinde, çocuklarım şifalanmalarına yardımcı olacak şekilde daha fazla rahatlayabiliyor” vurgusunu yaptı.

Hawaii’de aile kavga gürültü içindeyken tanıştılar

Habere göre nisan ortasından beri anne ile 1-5 yaşları arasındaki 3 çocuğuna barınma sağlayan Miller, aileyle ilk kez nisanda Hawaii’deyken tanıştı, o sırada aile adada uygunsuz davranış ve taciz ile ikinci derece saldırı suçlamalarıyla iki kez gözaltına alınmıştı.

3 çocuğun babası, aktörün anneyle çocukları kendisinin haberi olmadan Hawaii’den uçakla götürdüğünü ve o zamandan beri onlarla konuşamadığını söyledi.

Yerli aile 18 yaşındaki iklim aktivisti kızları üzerinde hakimiyet kurmakla suçlamıştı

Aktörün ABD anakarasına dönüşünün ardından, mahkemeden Amerikan yerlisi çevreci aktivist Tokata Iron Eyes’ın Miller’dan geçici korumaya alınması yönünde karar da çıktı. Zira ebeveynleri, 18 yaşındaki Tokata Iron Eyes üzerinde Miller’ın ‘şiddet, yıldırma, şiddet tehdidi, korku, paranoya, sanrılar ve uyuşturucular yoluyla hakimiyet kurduğu’ şikayetinde bulundu.

Bir anne daha şikayetçi

Ardından Haziran 2022’de Massachusetts’te Miller aleyhine uygunsuz davranışta bulunduğu gerekçesiyle bir anne ve 12 yaşındaki çocuğunu taciz etmesini önleme emri çıkarıldı.

The Flash filminin akıbeti karanlık

Cinsiyet kimliği tanımlamasını reddeden, esrar kullandığını gizlemeyen, aktivist yanı olan ve dönem dönem kavgaya karışan Miller’la ilgili yeni iddiaların ardından, Warner Bros yöneticilerinin aktöre DC Evreni’nde bir daha rol vermemek konusunda toplantılar düzenlediği basına yansıdı. Dolayısıyla Batman ve Adalet Birliği (Justice League) filmlerinin karakterlerinden biri olan The Flash’e başlıbaşına adanan filmin gelecek yıl gösterime girmesi planı, Miller’ın başrolünde olmasından ötürü suya düşme yoluna girdi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.