Tarihi Yarımadanın Güzelliğine Yakışır Bir Lezzet Deneyimi

Haliç kıyısında yer alan Halat by Divan, tarihi yarımadanın büyüleyici güzelliği eşliğinde misafirlerini ağırlıyor. Doğa ve tarihin iç içe geçtiği Rahmi M. Koç Müzesi içerisinde bulunan restoran, misafirlerine; mevsimsel ürünler ile yenilenen Türk ve Dünya mutfağının rafine seçkilerinden oluşan özel menülerinin yanında yöresel yemekler ve dönemsel kış menüleri de sunuyor.

Halat by Divan’ın Aralık 2022-1 Nisan 2023 tarihleri arasında deneyimlenebilecek yöresel mutfak menüsünde; Karadeniz, İç Anadolu, Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu gibi bölgelerin vazgeçilmez tatları olan Karalahana Çorbası, İşkembe Tava, Tepsi Kebabı, Ali Nazik, Adana Kebap & Urfa Kebap ve El Açması Börek dikkat çeken lezzetler arasında yer alıyor. Restoran ayrıca kış menüsünde yer alan öğle ve akşam yemeği alternatifleri, kutlama ve etkinlikler için de sezon boyunca misafirlerini bekliyor olacak.


El yapımı yelkenli teknelerin süslediği atmosferiyle Halat by Divan; leziz kış menüsünün yanı sıra çocuklarıyla keyifli vakit geçirmek ve Rahmi M. Koç Müzesi’nde tarihi bir gezinti fırsatını değerlendirmek isteyen herkesi davet ediyor.

Elledergisi

Diğer Haberler ⤵
Yorum Bırakın
mersin escort