Louis Vuıtton İlk Bebek Koleksiyonunu Piyasaya Sürüyor

Aramızdaki en seçici olanlar için, lüks sevgisi sadece kıyafetlerle sınırlı kalmaz; en iyi iç mekanlar ve en modern cilt bakımı, muhteşem uzaklara uçmaya kadar hayatın hemen hemen her alanına uzanır. Ve şimdi artık bebekler için de lüks var.

Tasarımcı çocuk giyimi amansız yükselişini sürdürürken, bebek kıyafetleri her zamankinden daha popüler hale geliyor. Anneler Günü’nün çok yakında olmasıyla Louis Vuitton, ilk bebek koleksiyonunun lansmanı ile sektördeki ilk girişimini mükemmel bir şekilde zamanladı. Ve doğal olarak, lüks moda seven anneler ve anne adayları da buna çok heyecanlanıyor!

Hepsi 12 aya kadar olan bebekler ve açıkçası ebeveynleri için özel olarak tasarlanmış tatlı kaşmir tulumları, pamuklu eşofmanları, mini monogramlı ayakkabıları ve süper yumuşak örgü battaniyeleri düşünün. Bebeğinizi sarı, pembe, mavi ve beyazın narin tonlarındaki lüks minik bereler, eldivenler ve tulumlarda hayal edin.

Küçüklere doğumdan itibaren en iyisini vermenin getirdiği sevincin ötesinde, monogramlı bir kanvas bebek gardırobundaki zarif zanaata hayran kalacaksınız. Ve tabi çocuklarınızın eşyalarını minyatür bir LV valizine sığdırmanın sevimli gururunun tadını da çıkarabilirsiniz.

Diğer Haberler ⤵
Yorum Bırakın
mersin escort