Birleşik Medya Haber Ajansı
Dijital Medya... Güncel Haberler, Son Dakika ve Gazete Haberleri

Kılıçdaroğlu’ndan ‘Gaziler Günü’ mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ‘Gaziler Günü’ dolayısıyla Twitter hesabından bir mesaj yayımladı.

İktidara geldiklerinde, 18 Mart Şehitler Günü’nde şehit yakınlarına ve 19 Eylül Gaziler Günü’nde malul gazilere birer maaş ikramiye verilmesini sağlayacaklarını belirten Kılıçdaroğlu, şu ifadeleri kullandı:

“Atatürk’e “Gazi” unvanı ve “Mareşal” rütbesi verilmesinin yıl dönümünde, başta Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ülkemizin birlik ve bütünlüğü uğruna büyük bir fedakarlık gösteren tüm gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyor; #GazilerGünü’nü kutluyorum.

Bir kez daha söylüyorum: 18 Mart Şehitler Gününde şehit yakınlarına ve 19 Eylül Gaziler Gününde malul gazilere birer maaş ikramiye verilmesini sağlayacağız. Ayrıca eğitimden barınmaya, sağlıktan istihdama kadar birçok sorununu biz çözeceğiz”

Editör Notu: Yazıdaki yazım hataları ve ifadeler değişiklik yapılmadan aktarılmıştır. Yazım hataları yazının sahibine aittir.

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Devamını oku