200 Megapiksel kameralı Moto Edge X30 Pro ortaya çıktı!

Motorola, üst seviye akıllı telefon pazarına yeni bir model duyurmaya hazırlanıyor. İnternete sızdırılan Edge X30 Pro’nun resmi basın görselleri, telefonun özelliklerini ortaya çıkardı. İşte 200 Megapiksel kameralı ve Snapdragon 8+ Gen 1’li yeni Moto Edge X30 Pro.

Moto Edge X30 Pro özellikleri ve çıkış tarihi

Motorola, 2 Ağustos Salı günü Edge X30 Pro isimli amiral gemisi modelini duyurmaya hazırlanıyor. Ancak resmi lansmandan birkaç gün önce akıllı telefonla ilgili önemli bilgiler ortaya çıktı. Sızdırılan görsellere göre cihaz, önde ekrana gömülü selfie kamerasına ve arkada ise üçlü kamera kurulumuna yer verecek.

Çin’in sosyal medya platformu Weibo’da yayınlanan görseller, Edge X30 Pro’nun Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden gücünü alacağını gösteriyor. 16 GB’a kadar RAM ve 512 GB depolama alanıyla gelecek amiral gemisi, Android 12 ile kutudan çıkacak.

Akıllı telefonun kamera tarafından çığır açacağı düşünülüyor. Dikdörtgen şeklinde üçlü arka kamera kurulumuna yer veren Edge X30 Pro’nun ana kamerasının 200 Megapiksel olacağı görülüyor. Diğer iki sensörün detayları ise şimdilik belirsiz.

Sadece 130 gram ağırlığıyla dikkat çeken Edge X30 Pro amiral gemisi, yüksek hızlı 100W şarjı destekleyecek. Cihazın 125W’lık bir adaptör ile sunulması bekleniyor. Ayrıca dokuz ayrı renk seçeneğine sahip olacak.

2 Ağustos tarihinde duyurulması planlanan Moto Edge X30 Pro fiyatı ise şimdilik belirsiz. Fakat oldukça şık bir tasarıma ve güçlü teknik özelliklere sahip olduğunu düşünürsek, cep yakacak gibi duruyor.

Shiftdelete

Diğer Haberler ⤵
Yorum Bırakın
mersin escort