Motorola G72’nin hem tasarımı hem de yeni özellikleri sızdırıldı

Motorola, hiçbir zaman pes etmeyen ve son zamanlarda piyasaya sürdüğü akıllı telefon modelleriyle adeta küllerinden doğan bir marka. Akıllı telefon dünyasının başlamasıyla birlikte uzun süre bocalama dönemi yaşayan ancak Lenovo çatısı altında yeniden hayat bulan marka, bu yılı oldukça verimli geçirdi. Özellikle amiral gemisi klasmanında piyasaya sürdüğü modeller ve katlanabilir akıllı telefonu ile adından sıkça bahsettiren Çin merkezli teknoloji devinin bu yılı bitirmeden önce müşterilerinin beğenisine sunmak istediği bir cihazı daha var: Moto G72.

Motorola G72’nin hem tasarımı hem de yeni özellikleri sızdırıldı

Motorola yeni orta segment akıllı telefon modelini önümüzdeki günlerde tanıtmayı hedefliyor. Bununla birlikte ünlü duyumcu Evan Blass, elini çabuk tuttu ve cihazın render görüntüsünü takipçileriyle paylaştı. Moto G72 modelinin kamera kısmını gördüğümüz bu render özellikle 108MP’lik kamera detayıyla dikkat çekiyor. Zaten Evan Blass’de Motorola Moto G72’nin özelliklerini sayarken, ana kamerasının 108MP’den güç aldığını ifade etmişti.

Ünlü duyumcu bununla da yetinmeyip telefonun merakla beklenen özelliklerini de takipçileriyle paylaştı. Buna göre Motorola Moto G72 modeli gücünü MediaTek’in Helio G99 yonga setinden alacak. Bu işlemci setini 8GB’a kadar RAM ve 128GB dahili depolama alanı ile destekleyecek olan cihaz karşımıza 6,6, inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlüğünde OLED ekranla çıkacak.

Son olarak telefonun arka yüzeyinde bulunacak kameraların 108MP + 8MP + 2MP’lik 3’lü bir yapıdan oluşacağını, telefonun ön yüzeyindeki selfie kamerasının ise 16MP olacağını hatırlatalım.

Teknolojioku

Diğer Haberler ⤵
Yorum Bırakın
mersin escort