DOLAR

8,2883$%0.21

EURO

10,0217%0.14

STERLİN

11,5394£%0.13

GRAM ALTIN

484,93%0,51

ÇEYREK ALTIN

7.515,81%0,38

TAM ALTIN

7.515,81%0,00

BİTCOİN

467614฿%-1.3264

a

Yasmin Erbil: İki yılım gitti, çöp!

Usta sanatçı Mehmet Ali Erbil’in kendisi gibi oyuncu Nergis Kumbasar ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Yasmin Erbil, Bebek’te görüntülendi. Maske yüzünden tanınmakta zorlanan Erbil, ”Tanıyamadınız dimi? Maske hayat kurtarıyor” diyerek gazetecilere takıldı.

“ARTIK ÇOK KORKUYORUM”

“Maskemi çıkarmıyorum, artık çok korkuyorum” diye Yasmin, arkadaşlarıyla buluşacağını söyledi. 18 günlük kapanma sürecinden dolayı moralinin bozuk olduğunu belirten Erbil, “Ben 24 yaşındayım, iki yılım gitti, çöp” diye konuştu.

“BABAM TATİLE GİTTİ”

Babası Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumuyla alakalı konuşan Erbil, “Babam artık çok daha iyi. Arkadaşlarıyla falanda görüşüyor. En son tatile Antalya’ya gitti, hatta havuza girdi. Maşallahı var yani çok şükür” ifadelerini kullandı.

Babasının Antalya tatiline kardeşi Ali Sadi’yle gittiğini söyleyen 24 yaşındaki güzel, “Ben babamla yaşıyorum zaten” diye konuştu.

“BABAMI EKRANDA GÖRMEYİ ÇOK İSTERİM”

Erbil, uzun süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden babasının tekrardan sahnelere dönmesini çok istediğini de ”Bir daha ekranda görmeyi çok isterim, inşallah olur” şeklinde belirtti.

“ÇARKIFELEK AÇIKLAMASI”

Yasmin Erbil, yıllarca babasının sunduğu Çarkıfelek programı ile ilgili haberler için de “Çarkıfelek’i ben yapacağım dermişim, alakası yok, babam iyi olsun ‘Çarkıfelek’i yapsın” açıklamasını konuştu.

CAN KORKMAZ’LA AŞK MI YAŞIYOR?

Öte yandan geçtiğimiz aylarda çapkınlıklarıyla ünlü babası nedeniyle erkeklere ve aşka güveni olmadığım söyleyen Yasmin Erbil’in gönlünü basketbolcu Can Korkmaz’a kaptırdığı iddia edildi.

25 yaşındaki Erbil, önceki gün Instagram’ın hikaye bölümünden bir erkeğin kolunun göründüğü manzara videosunu paylaşıp, kısa bir süre sonra silmişti. Basketbolcu Can Korkmaz’ın da aynı manzaradan ve aynı açıdan paylaşım yapması kafaları karıştırmıştı. İkili, konuyla ilgili sessizliğini koruyor.

UMUT ÜNVER-MESUT YILMAZ/ MİLLİYET

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.